myjnia bezdotykowa

myjnia

Oferujemy usługi nowoczesnej myjni samochodowej bezdotykowej. Automatyczna myjnia produkcji niemieckiej firmy EHRLE zapewnia usługę mycia i konserwacji nadwozi samochodowych na najwyższym poziomie. Myjnia jest w pełni zautomatyzowana, czynna 24 h na dobę.

Samoobsługowe myjnie bezdotykowe to najpopularniejszy sposób mycia samochodów osobowych w Europie Zachodniej.

Nowoczesna technologia mycia nie powodująca zarysowań, przyjazna dla klienta, a przede wszystkim ekonomiczna. Średni koszt mycia pojazdu w Polsce na myjni samoobsługowej z woskowaniem, polimerem i spłukaniem wodą zdemineralizowaną z osuszaczem i nabłyszczaczem to 6-10 zł. (w zależności od wielkości auta), co stanowi 40-60 % kosztu mycia w myjniach tradycyjnych!

Technologia mycia Ehrle to połączenie wysokiego ciśnienia wody, temperatury, działania chemicznego i mechanicznego proszku myjącego z tzw.mikrogranulkami. Proces mycia to 4 programy.

programy

Obsługa myjni jest bardzo prosta. Czytelne instrukcje obsługi umieszczone są wszędzie tam gdzie mogą być ułatwieniem dla klientów.

Klient ma do wyboru dwa sposoby zapłaty za usługę:Nasza myjnia pozwala obsłużyć samochody o wysokości do 3,2 m.

Na żądanie klientów istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Myjnia wyposażona jest w automatyczną rozmieniarkę banknotów 10, 20 i 50 zł.

Myjnia wyposażona jest dodatkowo w wysokiej jakości odkurzacz samochodowy.

Standardowy koszt korzystania z myjni wynosi 1zł brutto za minutę. Cena użycia odkurzacza to 1 zł. za 3 minuty.

Firmom oferujemy sprzedaż karty chipowej z 10 % rabatem. Karta chipowa może zostać aktywowana na dowolną wybraną przez Państwo kwotę.